قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
خانه » خبر جدید » دلیل ممنوع التصویری امیر حاج رضایی + علت ممنوع تصویر شدن حاج رضایی
دلیل ممنوع التصویری امیر حاج رضایی + علت ممنوع تصویر شدن حاج رضایی

دلیل ممنوع التصویری امیر حاج رضایی + علت ممنوع تصویر شدن حاج رضایی

دلیل ممنوع التصویری امیر حاج رضایی + علت ممنوع تصویر شدن حاج رضایی

دلیل ممنوع التصویری امیر حاج رضایی + علت ممنوع تصویر شدن حاج رضایی

دلیل ممنوع التصویری امیر حاج رضایی + علت ممنوع تصویر شدن حاج رضایی

دلیل ممنوع التصویری امیر حاج رضایی

دلیل ممنوع التصویری امیر حاج رضایی که علت ممنوع تصویر شدن حاج رضایی مدتی هست که امیر حاج رضایی؛ کارشناس فوتبال را در برنامه های تلویزیونی نمی بینیم. این در حالیست که در برنامه های مختلف ورزشی چهره های زیادی از پیشکسوتان ورزشی و فوتبالی به تلویزیون می آیند اما حاج رضایی با داشتن بیش از ۳۰ سال سابقه در کارشناسی و مربیگری در تیم ملی این روزها غایب است!

روزنامه شهروند با امیرحاج رضایی کارشناس مشهور ورزشی تلویزیون مصاحبه ای در این خصوص انجام داده است. بخش هایی این مصاحبه را می خوانید:

مدت هاست به تلویزیون دعوت نمی شوم

من مدت‌هاست به برنامه‌های تلویزیونی دعوت نمی‌شوم! درست‌ترین جمله‌ای که بتوانم روی آن تأکید داشته باشم همین است که مطلقا در این ماه‌ها دعوت نشدم؛ البته خودم هم از علت این اتفاق بی‌خبر هستم.

رابطه ام با عادل مثل پدر و فرزند است

این شایعه را ( اختلاف با فردوسی پور به خاطر انتقاد از کارلوس کیروش) که صد‌درصد می‌توانم تکذیب کنم. فکر می‌کنم در تمام سال‌هایی که در تلویزیون حضور یافتم و برای مردم صحبت کردم، همه فهمیده‌اند که خصومت شخصی با کسی ندارم. همواره تلاش می‌کنم واقعیت‌ها را بگویم. با عادل فردوسی‌‌پور هم هیچ‌گونه اختلافی نداشته‌ام و همچنان ارتباط نزدیکی با هم داریم. هیچ صحبت و عقیده‌ای دوستی عمیق ما را تحت‌تأثیر قرار نداده است. یک رابطه عاطفی و اعتماد محکم بین من و عادل برقرار است و می‌توانم حتی بگویم که او مثل پسر من می‌ماند و رابطه‌ ما مانند پدر و فرزند است.

در ۸ جام جهانی کارشناس بودم

زیاد به این مسأله فکر کرده‌ام، شاید هنوز هم بکنم؛ منتهی اگر هم چیزی باشد از روی نزاکت حرفی نمی‌زنم و پیگیری نمی‌کنم چون در اخلاق من چنین چیزی نیست. ٣١‌سال در برنامه‌های تلویزیونی حضور داشتم. در ٨ جام‌جهانی و چندین جام ملت‌های اروپا و آسیا به‌ عنوان کارشناس مقابل مردم نشستم و صحبت کردم. در این مدت هیچ وقت سوال نکردم و باز هم سوالی نمی‌کنم؛ الان هم واقعا از علت واقعی این دوری به صورت رسمی آگاهی ندارم و وقتی آگاهی ندارم، نمی‌خواهم قضاوت کنم.

جز حقیقت به مردم چیزی نمی گویم

به آن چیزی که حدس و گمان است و در ذهن من می‌گذرد، نمی‌پردازم چون رسمی نیست. این تمام حقیقت است و من هیچ‌وقت سعی نکردم چیزی را جز حقیقت به مردم بگویم. حتی برای همیشه‌بودن تلاش نکردم که حقیقت را نگویم! ممکن است اشتباهاتی در کارشناسی و بیان صحبت‌ها داشته باشم اما آگاهانه امکان نداشت حقیقت را نگویم.

دانلود فیلم

گردآوری: دیدیار | Didyar.com | اخبار ورزشی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به دیدیار مجاز است