در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
خانه » اخبار » شایعه دستگیری محمود احمدی نژاد ۱۶ دی ۹۶ + ماجرای حصر خانگی
شایعه دستگیری محمود احمدی نژاد ۱۶ دی ۹۶ + ماجرای حصر خانگی

شایعه دستگیری محمود احمدی نژاد ۱۶ دی ۹۶ + ماجرای حصر خانگی

شایعه دستگیری محمود احمدی نژاد ۱۶ دی ۹۶ + ماجرای حصر خانگی

شایعه دستگیری محمود احمدی نژاد 16 دی 96 + ماجرای حصر خانگی

شایعه دستگیری محمود احمدی نژاد ۱۶ دی ۹۶ + ماجرای حصر خانگی

شایعه دستگیری محمود احمدی نژاد

شایعه دستگیری محمود احمدی نژاد ۱۶ دی ۹۶ به ادعای یک روزنامه عربی، صبحت های رئیس جمهور سابق ایران در انتقاد از شرایط اقتصادی و عملکرد نامناسب دولت و حاکمیت در طول اعتراضات باعث شده مقامات این کشور به دنبال حصر خانگی او باشند.

به گزارش رویداد۲۴ به نقل از تایمز آو اسرائیل، روزنامه القدس العربی مستقر در لندن به نقل از یک منبع موثق در تهران مدعی شد که محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق ایران به دلیل تحریک مردم به اعتراض علیه دولت دستگیر شده است.

این روزنامه با اشاره به سخنرانی احمدی نژاد در سفر به بوشهر در ۲۸ دسامبر نوشت که این صحبت ها در حالی صورت گرفت که اعتراضات ضددولتی به مشکلات اقتصادی در جریان بود و همین مسئله منجر به دستگیری وی شده است.

بر اساس گزارش این روزنامه، حال مقامات ایرانی به دنبال اعمال حصر خانگی بر رئیس جمهور سابق هستند.

به گزارش رویداد۲۴، این در حالی است که هفته گذشته هم محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به ادعای برخی مسئولان استان خراسان رضوی مبنی بر دخالت جریان منسوب به یکی از مسئولین سابق آغاز این تجمع و اعتراض در مشهد و برخی مناطق دیگر که در ادامه ازدست رها شد و به اغتشاش و فتنه رسید، گفته بود: این موضوع با فراخوان یکی از سایت هایی صورت گرفت که وابسته به شخصی است که این روزها زبان به مخالفت خوانی نسبت به اصل و ارزش های نظام گشوده است.

جعفری تاکید کرده بود: نیروهای امنیتی درحال بررسی این مسئله هستند و اگر به دخالت این مسئول سابق برسند قطعا متناسب با وضعیت و درخواست ناجا با او برخورد خواهند کرد.

در حالی که برخی رسانه‌های عربی مدعی شده اند، محمود احمدی نژاد بازداشت شده است، یک منبع نزدیک به وی این خبر را تکذیب کرد.

یک منبع مطلع گفت: محمود احمدی‌نژاد بازداشت نشده و خبر رسانه های عربی در این خصوص نیز کذب است.

حسن شمشادی خبرنگار صدا و سیما که مدتی در سوریه بوده است نیز نوشت: یک کانال تلگرامی حامی تروریست ها در سوریه که مدتی است اخبار اغتشاشات در ایران را هم پوشش می دهد، دقایقی قبل از بازداشت محمود احمدی نژاد، به علت تشویق به تظاهرات خبر داد! که تاکنون هیچ منبع داخلی این خبر را اعلام، تایید یا تکذیب نکرده است.

دانلود فیلم احمدی نژاد

منبع: رویداد ۲۴

گردآوری: دیدیار | Didyar.com | اخبار داغ

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به دیدیار مجاز است